MKDNews.com

Ова е најголемата обожавателка на Аца Лукас (фото)

август 10
05:13 2013

Марина од селото Вучковиц кај Крагујевац може да се каже дека е најголемата обожавателка на српскиот пејач Аца Лукас.
Јас сум неговата најголема обожавателка. Понекогаш носам црн креон за да нацртам и брада со цел да личам што е можно повеќе на него. На сите концерти одам, и во Србија, и во Босна и Херцеговина и во Црна Гора. Кога немам пари за автобус патувам со автостоп. Тој е мој Бог, не можам да го замислам својот живот без него, раскажува Марина, пренесува српски „Блиц“.

Фото blic.rs

Фото blic.rs

Фото blic.rs

Фото blic.rs

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.