MKDNews.com

Ова е девојката на Леонардо ди Каприо и тоа гола (фото)

август 30
19:53 2013

Германската манекенка Тони Гарн (21), по која славниот актер Леонардо ди Каприо изгуби глава се фотографирала гола.
Германската убавица е само една од ангелите на модниот бренд „Викторија сикрет“ кои позирале за новиот број на списанието „Interview“. Заедно со Тони, позирале и Миранда Кер, како и Алесандра Амбросио.
Атрактивната русокоса манекенка позирала без облека, а нејзиното тело го краселе само бисери и чевли.
„Вечниот ерген“ Леонардо ди Каприо секогаш ги имал најубавите жени на светот покрај себе, меѓу кои беа и Жизел Бундшен и Бар Рафаели.

article-2406079-1B8613CE000005DC-208_634x776

article-2406079-1B8613D2000005DC-94_634x775

article-2406079-1B8613DA000005DC-332_634x452

article-2406079-1B8613DE000005DC-204_634x776

leo-060713-

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.