MKDNews.com

Охриѓанец починал од убод на стршлен !?

август 05
17:31 2013

Жител на улицата Ристо Чадо од Охрид претпладнево починал од како бил убоден од стршлен – неофицијално дознава mkdnews.com од свои извори.

Трагедијата која се одиграла пред очите на семејството во дворот на куќата ја следеле и соседите кои безуспешно се обидувале да помогнат и да го спасат човекот додека околу 15 минути ја чекале брзата помош да пристигне и да интервенира.

Од стрес и шок родителите на човекот кој бил убоден паднале во несвест, а неофицијално се работи за лице кое имало околу 35 години.

Tags

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.