MKDNews.com

Одбележување на 18 Август – Денот на АРМ (фото)

август 17
16:22 2013

Положување венци и цвеќе со воени почести на партизанските гробишта, на вечните почивалишта на претседателите Борис Трајковски и Киро Глигоров, и на генерал Михаило Апостолски
[print_gllr id=14973]

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment