MKDNews.com

Непристојниот настап на Мајли Сајрус го шокира светот (видео)

август 26
18:47 2013

Мајли Сајрус очајно сака да покаже дека е палава девојка која не се срами да биде провокативна. Но, нејзиниот настап на MTV VMA ја премина границата на палавост и премина во вулгарност.Провокативните движења на музичката ѕвезда облечена во латекс бикини, а особено „тверкинг“ танцот со Робин Тик оставија многумина со отворени усти и со смрштени фаци.

Мајли СарусМајли СарусМајли Сарус20-годишната пејачка го започна настапот со „We Can’t Stop“. Подоцна на сцената ѝ се придружи Робин Тик со кого го изведоа летниот хит „Blurred Lines“.

Погледнете го најозборуваниот настап на MTV VMA:

Реакцијата на семејството на Вил Смит на настапот на Мајли:

Вил Смит со двете децаВил Смит со двете деца

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment