MKDNews.com

Намерно или не МТВ ги направи Пандев и Бабунски – Бугари! (ФОТО)

август 15
00:36 2013

Компјутерските техничари во МТВ при замената на Давид Бабунски со Горан Пандев, македонските репрезентативци ги направија – Бугари!Можеби грешката е ненамерна но доволна причина на фејзбук да се развие жестока дебата и полемика …
„кој им е крив најдобрите играчи им се Бугари тоа сами јавно си го признаа“ се вели во еден коментар од Бугаруја…

68507

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment