MKDNews.com

Надал го удри Ѓоковиќ по глава (видео)

август 11
20:11 2013

Рано утринава Ѓоковиќ и Надал приредија уште еден многу возбудлив меч. Во третиот сет видовме доста бизарен момент кога Надал го погоди србинот со топче во лице и беше исвиркан од публиката поради својот потег. Шпанецот веднаш се извини на противникот , бидејќи како што кажува намера немало.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.