MKDNews.com

Му го зема мобилниот од рака и го „тресна од земја“ (видео)

август 24
18:47 2013

Едно од најгледаните идеа на YouTube во моментов е снимка на лут возач кој излезе од возилото и на возачот од спротивното возило му го зема мобилен телефон и го „тресна од земја“.

Возачот невнимава на патото зошто зборува на мобилен телефон додека вози и при свртување ќе предизвикал сообраќајна незгода со возило кои доаѓаат од спротивната насока , во тој момент возач кој е во автомобилот од спротивната насока излегува од автомобилот и му го зема телетонот од рака и го крши зошто возачот не внимава каде вози ,погледнете.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.