MKDNews.com

Момче од Ново Село охридско се преврте со трактор и загина

август 18
16:36 2013

Момче на возраст од 19 години, во петокот загина при превртување на трактор во Ново Село, Општина Дебрца кај Охрид.

Тракторот, од засега непознати причини се превртел и го повредил момчето, јавува охридското Супер радио.

Истото, веднаш било пренесено во охридската болница, по што поради сериозноста на повредите било пренесено во Скопје, каде им подлегнало на повредите.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.