MKDNews.com

Лејди Би роди момче

август 15
14:37 2013

Провокативната Лејди Би роди машко дете.
Пејачката стана мајка за прв пат вчера во градската клиника,се пофалби нејзиниот сопруг танчерот Валери, кој пред една недела имаше роденден. Во моментов мајката и бебето се чувствуваат добро и се очекува наскоро да бидат пуштени од болница.
Среќните родители одлучиле да го крстат својот наследник Крис, веројатно по својот омилен изведувач Крис Браун.
“Kris was born”, напиша Валери вчера на својот профил на Facebook.

8eee0452963c

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment