MKDNews.com

Ламбе Алабаковски и неговата партнерка Магдалена Јовчевска ја крунисаа својата љубов (фото)

август 05
16:56 2013

Гостите ги забавуваа битолските Боеми, но и колешките од М2 продукција, Елена Ристеска и Нина Јанева, а потоа и самиот младоженец не му одолеа на микрофонот и запеа.

42

ФОТО: Република

15

24

34

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.