MKDNews.com

Kуќата на Чак Норис (фото)

август 06
10:55 2013

Иако излегоа многу шеги на негова сметка колку е силен и моќен ,ова навистина е куќата на Чак Норис…

Погледнете:

 

[print_gllr id=13860]

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment