MKDNews.com

Крвава пресметка во градски парк

август 12
11:11 2013

Десетина момчиња се повредени во тепачка која се случила ноќеска пред дискотеката „Привилиџ“ во Градскиот парк во Скопје, информираат од МВР.

Неколку момчиња завршиле во болница. Сеуште не се познати причините за инцидентот. Полицијата работи на расветлување на случајот.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment