MKDNews.com

Комбе се истумба на патот Битола-Охрид

август 01
20:32 2013

Како што јави битолската телевизија Тера,попладнево на магистралниот пат М5 кој води од Битола за Охрид се случи сообраќајна незгода во која учестуваа две возила, Комби-возило, од засега неутврдени причини удрило во камион со приколка, по што излетало од патот и се превртело.

Нема повредени лица, а последиците се само материјална штета.

Фото: Тера

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment