MKDNews.com

Ќерката на премиерот на Нов Зеланд се сликала гола со октопод меѓу нозе (фото)

август 25
15:41 2013

20-годишната ќерка на премиерот на Нов Зеланд ,Стефани направила разголени фотографии кои се користени како промотивен материјал за Paris Design Week. Секако, првиот човек на Нов Зеланд, Џон Ки, сега е среде скандал.

article-2401561-1B725638000005DC-426_306x536

article-2401561-1B725604000005DC-621_634x675

article-2401561-1B72563C000005DC-123_634x324

article-2401561-1B72AC48000005DC-563_634x411

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.