MKDNews.com

„Jackass“ ви го представува: „Лошиот дедо“ (видео)

август 05
19:49 2013

Џони Наксвил е еден дедо без морал, ист таков внук кој на пат према таткото на детето им се случуваат стотици глупости низ САД – тоа е приказната во новиот филм од серијалот на „Џекес“, чија премиера на 25 октомври. Најавата предизвика огромен интерес во светот.

51ffe42ff374d

Tags

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.