MKDNews.com

„Излези момче“ пред салата во германскиот град Улм (видео)

август 24
09:26 2013

Mакедонски навивачи пред почетокот на натпреварот  ја пееја „излези момче“ пред салата во германскиот град Улм.

Набрзо пристигнаа и грчките навивачи, а дел од нив и провоцираа со нивните знамиња. Еден од нашите фанови тргна кон нив, но за среќа беше избегнат физички контакт.

Видео: makedonci.ch
.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.