MKDNews.com

Играла топлес во ресторан, полицијата се сликала со неа и заработила суспензија (видео)

август 13
19:51 2013

Oд мај во Њујорк е дозволено девојки да шетаат топлес. Па фотограф Ален Хансон направи перформанс со супермодел во ресторан, но веднаш беше побарано да го напуштат и менаџерот веднаш ја повикал полицијата.
Фотограф и модел веднаш го напуштиле ресторан и им се извиниле на полицијата, која немала право да ги уапси.

368621_11_ff

Полицајците ја сватиле ситуацијата и во опуштена атмосфера малку се занесле и се фотографирале со  младата девојка зошто им се заканува суспензија.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.