MKDNews.com

Иако Линдзи Лохан е гола ,Филмот сепак е ѓубре! (фото)

август 03
17:33 2013

Новиот филм во кој глуми Линдзи Лохан, “The Canyons”, нема да биде хит, но прикажува неколку сцени со голите гради на глумицата. Со оглед на оваа фаза од нејзината кариера, многу ќе се согласат дека тоа е најдоброто што може да го очекуваме.

Критичарите веќе го искритикуваа филмот во кој има улога и Џејмс Дин, порно глумецот кој неодамна се појави во уште еден “хит” – оној со “тин мајката”.

Џејмс е сигурен дека филмот ќе стане филмски класик, а додека тој сонува за култниот статус, поголемиот дел од гледачите веќе ги погледнаа најдобрите сцени од филмот.
[print_gllr id=13482]

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.