MKDNews.com

Хитлер користел кокаин за секс со Ева Браун

август 25
00:24 2013

profimedia-0167013274Адолф Хитлер бил зависник и хипохондер кој редовно консумирал коктели со амфетамин, спрема од бик и отров за глувци и морфиум, се тврди во новиот документарец кој е правен врз основа на снимките и писмата на личниот лекар на нацистичкиот водач, Теодор Морел

Во очајничките обид да докаже пред неговите следбеници дека е симбол на машкоста, Хитлер со еден метар и 72 сантиметри висина, бил подготвен секој ден во себе да внесе 80 различни лекови. Тоа, како што веруваат психијатрите и историчарите, од Хитлер направил да биде садист и масовен убиец.
– Не станува збор дали Хитлер бил зависен од амфетамини или не, туку за тоа дека имал би поларно пореметување, а амфетамин само го влошило неговото здравје. Тоа е причината зошто Хитлер се променил во доцните 30 години од минатиот век, изјавил психијатарот Насир Гаеми за документарец за „National geographic“.

Хитлер шмркал кокаин за да ги прочисти синусите и грлото. Мореловите методи на лечење биле контроверзни што другите лекари верувале дека тој е шпион кој работи на тоа да го ликвидира Хитлер или да го направи неспособен да ја води војната.
Во извештаите се споменува и за инјекции со сперма од млади бикови кои му биле давани на Хитлер за да му се подобрело либидото и да може да биде постојано во друштво со многу помладата љубовница Ева Браун!

Tan2013-6-11_142321806_0-Евреите не беа убивани затоа што Хитлер бил болен туку затоа што поголем број Германци ги следела неговите одлуки. Хитлер секогаш знаел што прави – додава Нојман.

Меѓу сите лекови и супстанции Хитлер примал и инјекции со екстракт од простата или тестиси од млади бикови за да му се зголемело либидото.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.