MKDNews.com

Хајди Клум се слика гола (фото)

август 19
20:56 2013

Кога ќе се најде на плажа Хајди Клум едноставно не може да ја задржи облеката на себе..Бившата манекенка одлучила да им покаже на фановите како изгледа кога е целосно гола.Во прашање е постара фотографија која Хајди до сега не ја објавила.

Иако нма дури ни костум за капење,убавицата успеала со раце да ги сокрие интимните делови од погледите на обожавателите.

Како што пренесува “Дејли мејл”фотографијата е снимена во Мексико,а Хајди и фотографот Расел Џејмс наводно го рисикувале животот.

– Хајди трчаше гола по плажата,а брановите беа толку големи и силни што се чинеше дека ќе ја повлечат во длабочините.Фотографијата изгледа мирно,а таа трчаше горе-долу и спасуваше жива глава,рекол Џејмс.
hajdi33

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.