MKDNews.com

Голот на Пандев против Арсенал! (видео)

август 03
20:57 2013

Капитенот на македонската репрезентација денеска постигна гол против Арсенал на „Емирати Купот“ и зголеми на 2:0 за својот тим во 29-тата минута од натпреварот.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.