MKDNews.com

Го познавате ова дете?- Се роди како машко ,а сака да биде женско (фото)

август 19
22:24 2013

Ова дете се роди како машко, а во текот на годините посакуваше да стане жена. Така се чувствува и денес. Боки 13 постираше семејни фотографии од неговото најрано детство на кои тој како бебе е во прегратки на неговите родители.

За себе вели дека пораснал во храбар лав. Некои од неговите обожаватечи се согласуваат со него, други пак не.

boki-13-520x520

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.