MKDNews.com

Едно лице загина во страшана сообраќајка кај тунелот во Катланово

август 25
16:48 2013

Тешка сообраќајна несреќа попладнево околу 15:45 се случила на патнио правец Велес – Скопје кај тунелот кај Катланово, јавува Press24 од полциски извори. Соред информациите, се уште неидентификувано машко лице, управуајќи автомобил Рено Лауна, со скопски регистерски таблички изетало од патот. Од здобиените повреди починало на лице место. Од полицијата ја потврдуваат информацијата но велат дека се уште не е познат идентитетот на загинатиот.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment