MKDNews.com

Џастин Тимберлејк прекина интервју за да се сретне со болно девојче (фото)

август 31
17:06 2013

Џастин Тимберлејк покажа дека заслужува награда за своето пеење и играње, но со најновиот потег покажа дека треба да му се додели и награда за хуманост. Имено, поп пејачот го прекинал своето интервју за времето да го помине со девојче Џиана кое штотуку преживеачо операција на мозокот. Џастин се запознал со девојчето откако нејзината мајка кога одела на интервју.

Пејачот разговарал со девојчето за својот настап на МТВ, за доделувањето на наградите а таа го нарекла новиот Мајкл Џексон, а Џастин и се заблагодарил на комплиментот. Се согласил да се фотографира со неа, но под услов таа да ја стави фотографијата на нејзиниот скринсејвер. Потоа продолжил со интервјуто, откако претходно ја прегрнал и и порачал да биде храбра.
rs_560x415-130829130917-560.justin-timberlake-brain-giana.ls.82913

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment