MKDNews.com

„Девојката со бујни гради да ми ги врати парите“ – скопјанец позајмил 200 денари (фото)

август 20
17:21 2013

Скопјанец трага по девојката на која во Веро и позајмил 200 денари. Прочитајте што напиша тој на својот Фејсбук.
poraka-fb

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.