MKDNews.com

Бугарски интернет фалсификатори (Фото)

август 21
16:57 2013

Како Бугарите ги фалсификуваат фотографиите и историјата?

На сите стари фотографии на кои што пишува Македонци, македонско, Македонија и слично, бугарските фалсификатори ги бришаат тие зборови и пишуваат дека на фотографиите се прикажани Бугари.
Бугарите во немоќ, како по обичај, само фалсификуваат…

1150143_678350065525619_345399929_n

599626_678350075525618_941755703_n

557668_678350115525614_214643429_n

[print_gllr id=15393]

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.