MKDNews.com

Боки 13 ослабе 17 килограми (фото)

август 23
19:36 2013

boki2-260x192Боки 13 на својот Фејсбук профил реши да се пофали дека полека, но сигурно ја добива битката со килограмите. Бојан Јовановски секогаш успева да го привлече целото внимание на себе, а тоа е така и овој пат.

Боки постираше фотографија на која се забележува неговата нова фигура со досега изгубени 17 килограми.

„Досега 17 килограми, одам понатаму, уште повеќе т.е многу повеќе“, напиша шоуменот под фотографијата.

Очигледно овој пат Боки 13 реши да направи вистинска трансформација на неговата фигура, а тоа засега му оди одлично!

boki-13 slab

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment