MKDNews.com

Бијонсе со нова фризура

август 19
19:26 2013

Aмериканската пејачка Бијонсе на нејзиниот Инстаграм профил пред една недела, фановите ширум светот ги изненади со нова, кратка фризура.

Веќе после неколку дена го покажа новиот изглед.

hitportal-bijonse12 13

Tags

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.