MKDNews.com

Бебето на Ким Кардашијан и Кание Вест! (фото)

август 23
19:53 2013

Кание Вест ја откри првата фотографија од својата ќерка Норт во шоуто на Крис Џенер, мајката на Ким Кардашијан.

На фотографијата направена од самиот рапер, Ким ја држи малата ќеркичка која ја испружува раката кон фотоапаратот.
Норт Вест се роди на 15 јуни и оттогаш медиумите со милионски суми се обидуваа да ја откупат првата фотографија од малото девојче, но парот одлучи да му ја претстави на светот токму во шоуто на Крис.

бебе.ким

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.