MKDNews.com

Ава Карабатиќ повторно гола (фото)

август 25
18:34 2013

Хрватската старлета демонстрираше како ги совладува боречките вештини и тоа гола!

Ава Карабатиќ со оваа фотосесија уште еднаш го покажа своето голо тело, но и се пофали дека има 10 појаси во боречки вештини.

ava2

ava3

ava-1

ava-2

ava-3

ava-4

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.