MKDNews.com

Амди Бајрам чека на граница за влез во Грција (Фото)

август 11
15:11 2013

Порталот Либертас објави фотографија на која тврди дека пратеникот Амди Бајрам чека на граничниот премин „Богородица“.
Како што објави порталот, фотографиите се направени утрово.

amdi.gr2

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment