MKDNews.com

Али Ахмети се распеја , Амди Бајрам му се изнасмеја (видео)

август 12
20:49 2013

Лидерот на ДУИ, Али Ахмети, откако го видовме како се разиграна свадба, сега повторно е акруелен на интернет.

На социјалните мрежи повторно се појави видео од лидерот на ДУИ, Али Ахмети каде за разлика од пред некое време кога беше разигран на свадба во кичевско, сега има неколкуминутен настап во пеење.

На настанот, зад него седи Амди Бајрам и се смее но и аплаудира на пеењето на Али Ахмети.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment