MKDNews.com

Алек Болдвин истепа фотограф ,ја сликал женаму? (фото)

август 28
21:22 2013

Алек Болдвин додека во вторникот се шетал низ Гринич Вилиџ во Њујорк со својата сопруга Хилариа Томас, која во петокот роди девојче, им пришол познатиот фотограф Пол Адао, ги фотографирал и им поставил неколку прашања во врска со нивното новороденче Кармен Габриела.

Тогаш славниот глумец го нападнал Адао пред неколку сведоци набивајќи го на хаубата на еден паркиран автомобил, а Хилариа влегла во блиската кафеана за да го избегне фотографот.

Откако полицијата пристигнала на местото на настанот, двете страни малку се потуркале, а потоа решиле да не поднесуваат пријави еден против друг и заминале.

[print_gllr id=16112]

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.