MKDNews.com

Актерката која ја парализираше порно индустријата (фото)

август 23
21:00 2013

Камерон Бај тврди дека не знаела дека е ХИВ-позитивна пред да сними филм во кој таа имаше незаштитен секс.

Кога и кажале лекарите таа била шокантна од резултатите од тестот кои биле објавени по снимањето на филмот за возрасни “Weiner And Me”, во кој таа глуми.

Пред снимањето очигледно не знаела дека била инфицирана. Таа тврди дека на 27 јули имала чисти резултати од тестот.

Актерката која ја парализираше порно индустријата4

 

Weiner And Me

Weiner And Me112

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment