MKDNews.com

Заменик директор на Лукоил пронајден мртов

јули 18
21:44 2013

Заменик генералниот директор на српското претставништво на Лукоил, Олег Шаров е пронајден мртов во својот стан во Белград.
Безживотното тело на Олег Шаров, заменик генералниот директор на српски Лукоил, пронајдено е денеска, а според полициски извори на српски Курир смртта настапила под сомнителни околности.

Безживотното тело на Шаров е пронајдено денеска попладне, а српското МВР интензивно работи на собирање на информации кои би ги откриле околностите за смртта на Шаров.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.