MKDNews.com

Вознемирувачко видео :Снимка по крвавите протести на подржувачите на Морси

јули 05
18:49 2013

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ОВА ВИДЕО СОДРЖИ ВОЗНЕМИРУВАЧКИ МАТЕРИЈАЛ!
Снимката која само што беше објавено ги покажува првите минути откако војниците испукаа неодреден број на куршуми врз толпата на подржувачи на првиот демокртски избран председател на Египет Мухамед Морси . Овие снимки се направени во Каирона 5 јули и засега има најмалку три мртви.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.