MKDNews.com

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Сириски бунтовник крвнички претепан од воените сили на Асад

јули 15
22:03 2013

Во видео објавено на YouTube вчера, се снимени сириски војници кои крвнички претепуваат еден од бунтовниците против режимот на Асад кој го фатиле, истовремено навредувајќи го и смеејќи се на неговата мака.

Предупредуваме, видеото може да биде вознемирувачко за некои читатели

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment