MKDNews.com

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО: Бебе родено во 19-та недела го шокираше целиот свет

јули 08
18:13 2013

Една несреќна мајка на Интернет сподели фотографија од своето бебе родено во 19. недела од бременоста.

Се работи за малиот Волтер кој за жал не преживеал бидејќи е многу мал.

-Среќна сум што за краткиот живот кој траеше само неколку минути, успеа да допре до толку многу луѓе, повеќе отколку што некој може да замисли, напишала неговата мајка на социјалните мрежи.

Бебе родено во 19-та недела

1bebefoto

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment