MKDNews.com

Возач на автобус снимен како се само-задоволува додека вози (видео)

јули 14
18:46 2013

Во Њујорк е снимено шокантно видео од возач на автобус кој мастурбира додека управува со автобусот. Видеото е снимено на 24 јуни кога библиотекар кој се качил во автобусот случајно забележал што прави шоферот. Возачот додека е во гужва поминуваќи низ Линкон тунелот од Њу Џерси према Њујорк скоро цело време се само-задоволувал.

Тој првин забележал дека возачот го држи воланот само со една рака, а потоа сфатил каде му е другата. – Бев шокиран и не ми се веруваше, изјави библиотекарот.

Засега возачот е суспендиран од работа без да биде платен.

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment