MKDNews.com

Видео: Автомобил удри во крави, додека тие “воделе љубов”

јули 04
17:42 2013

357700_krava-04_fСообраќајниците не се најдоброто место за романса. Во ова се уверија две крави, кои беа во љубов екстаза кога ги удри автомобил.
Од инцидентот настрадале и возилото, и кравите кои биле учесници. Не се знае како, но овој возач, налетал на две крави на автопат кои воделе љубов, и ги прекинал на дело. Кога ги удрил, едната крава завршила на шофершајбната, и ја скршила.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment