MKDNews.com

Веста за ново родениот принц, на насловна страни на сите весници во Велика Британија (фото)

јули 23
07:06 2013

Веста дека Војвотката од Кембриџ родила син кој може да биде идниот крал ,ја постави ја на насловна страница сите дневни печатени и електронски весници во Велика Британија.

[print_gllr id=12063]

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.