MKDNews.com

Вака се вози на воз без да се плати (видео)

јули 06
16:04 2013

Погледнете како овој засега непознат човек се вози на воз без да плати карта.Можеби е ова возење без да се плати биле или и тој сакал да избегне расправија со контролорите?,погледнете .

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment