MKDNews.com

Станија млада неискусна ,сега на видео стиптиз (видео)

јули 02
15:30 2013

По фотографиите што се појавија на една порно страна ,сега на „Јутјуб“ излезе и „домашно видео“ на Станија Добројевиќ. На ова провокативно видео, кое е направено пред старлетата да си вгради силикони, таа танцува во црвена долна облека.

Како што е познато, реалното шоу на „Пинк“ во кое учествува Станија завршува неделава. Првиот финалист што синоќа ја напушти „Фарма“ е Сашка Каран.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.