MKDNews.com

Сопругата му мести девојки на Роби кои и се допаѓаат и неа

јули 24
22:00 2013

Ајда Филд (34) сопругата на Роби Вилијамс сака да го запознава својот маж со убави девојки.
Минатиот викенд во трговскиот центар Ајда налетала на продавачка која и се допаднала. Ајда и го дала својот телефонски број и ја повикала на дружење кај неа и кај Роби во куќата на Беверли Хилс.
– Ми рече дека имам прекрасно лице и дека и се допаѓам, како и тоа оти мисли дека би му се допаднала на нејзиниот сопруг. Ми го даде нејзиниот телефонски број и ме повика кај нив дома на дружење – рекла продавачката Ана Софиа за американските медиуми.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.