MKDNews.com

Слушнете како пее Анастасија Ражњатовиќ (видео)

јули 30
15:15 2013

Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на фолк звездата, Светлата-Цеца Ражњатовиќ, голем број пати во јавноста покажа дека има добри гласовни способности.

Само потсетување дека Анастасија Ражњатовиќ има страна за обожаватели на социјалните мрежи и има 180 илади обожаватели

Освен хитовите на својата мајка, Ражњатович пее и песни од странски музички ѕвезди, како сама така и со својот брат Вељко,погледнете.

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.