MKDNews.com

Се урна беспилотно летало во Флорида (видео)

јули 18
00:25 2013

Беспилотно воено летало на САД које се претпоставува дека е QF-4 се урна, и експлодира и испрати голем облак од црн чад во среда наутро во воздухопловната база Тиндал во Флорида јавија Локалните медиуми од Флорида во средата наутро.

Експлозијата на Беспилотно воено летало можело да се види од еден од главните патишта во флорида.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment