MKDNews.com

Се пофали дека имала секс со фудбалер на Ајакс (фото+16)

јули 18
00:43 2013

Стефано Денсвил е не така познат фудбалер од холандскиот Ајакс, но ваква ’реклама’ тешко дека може да наштети на неговата каква таква популарност, која после овие фотографии гарантирано ќе се зголеми.

Непозната девојка на својот Твитер профил објави два моменти од сексуалниот живот на Стефано, откако таа спиеше со него. Под фотографиите порача дека таа ’спие само со Денсвил и ќе продолжи да има сексуални односи со него’.

Фудбалерот можеби нема поради ова да напредува во својот клуб кој е еден од најдобрите во Европа, но во Холандија гарантирано ќе биде далеку попопуларен отколку досега.

stefano216072013-twitter

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment