MKDNews.com

Погледнете како Македонци даваат интервју за странска телевизија (видео)

јули 11
23:41 2013

Македонци даваат интервју за странска телевизија но…Сепак станува збор за една шега која стана огромна сензација на youtube.

 

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment