MKDNews.com

Погледнете како крокодил за малку ќе изедеше чoвек (видео)

јули 25
19:56 2013

Инцидентот се случил на фарма на крокодили во Самут Пракану кога во текот на една претстава за туристи, тренерот Субија ја стави главата во устата на крокодилот , нервозниот крокодил го гризна несреќното момче кој со брза реакција ја извади главата и се спаси од сигурна смрт.

Дресерот кој е искусен во оваа работа ,веќе 8 години тренира со крокодили по инцидентот мина со повреди по лицето о вратот.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.